Ubytovanie

wilu_ubytovanie
ŠARIŠ PARK pri Prešove ponúka ubytovanie v izbách v penzióne*** alebo v tradičných mezonetových apartmánoch v dreveniciach***.

Všetky izby v hlavnej budove penziónu, apartmán aj apartmány v dreveniciach ma­jú:

  • vlastné sociálne zariadenie
  • TV a SAT (8 programov)
  • Wi-fi internetové pripojenie sa nachádza vo všetkých izbách aj v celom areáli

Pozn. detské postieľky (2 ks) sú k dispozícii na vyžiadanie.

Drevenice

Šarišská dedina je názov tradičného apartmánového ubytovania v dreveniciach. Šesť apartmánov v troch dreveniciach ponúka súkromie a zároveň možnosť využitia komplexných služieb turistického komplexu ŠARIŠ PARK. Všetky drevenicové apartmány sú zariadené prírodným nábytkom z masívu, v štýle tradičných remesiel – kováčstva, rezbárstva a tkáčstva. Apartmány dýchajú neopakovateľnou atmosférou tradičnej šarišskej dediny. Dvojposchodové drevenicové apartmány, každý s vlastným vchodom, ponúkajú vstupnú predsieň, priestrannú obývaciu izbu s posedením, možnosťou dvoch prísteliek na prízemí a dve spálne na poschodí (každá spálňa s dvoma lôžkami a možnosťou prístelky). Tri apartmány sú s kachľovou pieckou, jeden apartmán je prispôsobený potrebám klientov s obmedzenou schopnosťou pohybu. Štandardnou súčasťou apartmánového ubytovania je priestranné sociálne zariadenie so sprchou, sušičom na vlasy, hotelovou kozmetikou, telefónom, LCD TV + SAT. Rozloha jedného mezonetového apartmánu je 90 m2. Komplex sa nachádza len 5 minút cesty autom od centra Prešova; parkovať možno pred každým z apartmánov. Kompletná kapacita drevenicových apartmánov Šarišskej dediny je 45 miest – 33 pevných lôžok a 12 prísteliek.

Penzión

Ak by ste sa nenechali zlákať drevenicami, a uprednostnili niečo klasické, k dispozícii máme jeden hotelový apartmán, jednu rodinnú trojlôžkovú izbu, šesť dvojlôžkových a päť jednolôžkových izieb 3* penziónu. Apartmán je tvorený predsieňou, dennou izbou, spálňou, kúpeľňou a samostatným WC; jeho súčasťou je aj minibar. Moderne zariadené izby a apartmán ponúkajú príjemné ubytovanie, kde nechýba LCD TV so satelitným príjmom, vlastné sociálne zariadenie so sušičom na vlasy, hotelovou kozmetikou a telefón. Kompletná kapacita hotelovej časti je 30 miest – počet pevných lôžok 22, počet prísteliek 8.

Všetky izby, apartmán a drevenicové apartmány majú vlastné sociálne zariadenie, TV a SAT (8 programov). Wi-fi internetové pripojenie sa nachádza v celom areáli. Detské postieľky (2 ks) sú k dispozícii na vyžiadanie. Penzión je vzdialený 5 minút cesty autom od centra Prešova, smerom na Sabinov. Veľkoplošné parkovisko je súčasťou areálu ŠARIŠ PARK a je vhodné nielen pre osobné automobily, ale aj pre autobusy a imobilných klientov.

Celková ubytovacia kapacita ŠARIŠ PARKu je 75 miest – 55 pevných lôžok a 20 prísteliek.

Mladomanželia dostanú na svadobnú noc grátis ubytovanie ako pozornosť podniku.
Navyše všetkým svadobným hosťom poskytneme ubytovanie v špeciálnych cenách s 10% zľavou zo základného cenníka. Prejsť na cenníky.

K dispozícii je aj izba pre hostí s obmedzenou schopnosťou pohybu. Penzión je vzdialený 5 minút cesty autom od centra Prešova, smerom na Sabinov. Veľkoplošné parkovisko je súčasťou areálu ŠARIŠ PARK a je vhodné nielen pre osobné automobily, ale aj pre autobusy.

Viac informácií o možnostiach ubytovania pri Prešove nájdete na www.sarispark.sk alebo www.kdespat.sk