Referencie

Nejlepší svatba, na které jsem kdy byl

„Chci Vám ještě jednou poděkovat za skvělou organizaci naší svatby. Proběhlo to skvěle, jídlo bylo úžasné, parket byl skoro stále plný a myslím, že jsme pobavili i svatebčany z vedlejší svatby:) A nemůžu opomenout ani velmi příjemnou a spolehlivou obsluhu. Myslim, že to byla nejlepší svatba, na které jsem kdy byl. A to se snažím být fakt objektivní :) Mohu Vás doporučit komukoliv! Přeji Vám vše nejlepší a určitě se u Vás někdy zastavíme.“

september 2017, Monika a Aleš Paclíkovi


Ak by som hodnotil hviezdičkami, dal by som 6 ******

„Priestory veľmi krásne, apartmán taktiež. Jedlo na výbornú, obsluha veľmi šikovná, milá, rýchla. Ak by som mal hodnotiť hviezdičkami od 1 do 5, kde 5 je maximum, dal by som 6****** :).“

september 2017, Martin Semančo


Najkrajší deň v živote

Svadobný deň sme si už s terajším manželom naplánovali na 7.9.2013. Keďže sme mali už pri prvom spisovaní zoznamu hosti vyše 150 ľudí a mojím snom bola záhradná svadba, automaticky sa náš okruh pre výber miesta na svadobnú hostinu v okolí Prešova veľmi zúžil. Ale nezúfali sme!!! Keďže sme poznali len jedno miesto kde by sa tento sen dal splniť tak sme naše kroky nasmerovali rovno do záhradného stanu v Šariš Parku. A čo nás tam čakalo??? Jednoznačne musím povedať, veľmi ale veľmi milé prekvapenie. Ochota mladej ale veľmi profesionálnej prevádzkarky ma veľmi potešila a už vtedy som vedela, že ten môj deň bude aj vďaka nej výnimočný. Všetky požiadavky a hlavne v mojom prípade „možné i nemožné“ sa odrazu vedeli jednoduchým spôsobom vyriešiť. S personálom tohto zariadenia sa dalo všetko jednoducho prekonzultovať či osobne, mailom alebo telefonicky. Ak má nevesta predstavu ako by mal ten jej deň vyzerať v tomto zariadení bude tak jej deň nezabudnuteľný.
No a keď prišiel deň „D“ a ja som videla konečnú úpravu stanu, ktorú mi ešte pomohla dotvoriť svadobná agentúra neverila som vlastným očiam, jedným slovo krása. Po krásnej eufórii zo stanu nasledovala prvá svadobná večera. Personál v úlohe čašníkov či už v mužskom alebo ženskom prevedení musím len pochváliť. Všetko zvládli ako keby tam nesedelo 150 ľudí ale iba 10, jednoducho im to klapalo ako hodinky. Nielen, že obsluhovali hostí pri podávaní prvej, druhej i tretej večeri ale mali aj krásny úsmev na tvári počas celého večera, ale i ochotu pomôcť aj svadobným mamkám v zákulisí kuchyne. Celý večer i v neskorú noc nemali problém pomôcť s čímkoľvek. Aj vďaka takýmto skvelým ľudom, ktorí sa iba omylom zdajú nepodstatní sa Váš deň stane tým najkrajším v živote. Ešte raz veľká vďaka všetkým zamestnancom Šariš Parku. Máte môj obdiv a novú stálu klientelu. S pozdravom Ivana a Slavomír už v znení Klobušovský.

september 2013, Ivana a Slavomír Klobušovskí


Svadba v Party stane

august 2013, Zuzka a Tomáš Gočoví

priestory – napriek našim obavám boli všetci svadobčania nadšení, priestor stanu pôsobil útulne. Vďaka prístavbe bieleho stanu si všetko našlo svoje miesto a tanečný parket bol primerane veľký pre našich 86 hostí. Vďaka priaznivému počasiu nebolo v stane ani nepríjemne horúco ani zima v noci.

jedlo -nielen chutné, ale aj esteticky naservírované, oceňujeme možnosť kombinácie jedál aj mimo akciovej ponuky.

personál – milý ochotný a ústretový od prvého stretnutia, profesionálny prístup pri organizovaní priebehu hostiny. Obsluhujúci personál nám pomáhal v každej situácii – od zametania črepín z taniera cez krájanie svadobnej torty až po balenie zvyšného jedla po akcii :)

ubytovanie – čisté, priestranné, drevenica štýlovo zariadená, v apartmáne nám nič nechýbalo, super bolo aj to, že sme si mohli deň vopred doniesť nejaké veci na izbu – menej starostí v sobotu :)

Veľmi pekne ďakujeme za všetko, nie je vám čo vytknúť :)


„Chcem sa Vám a celému kolektívu poďakovať za Vaše rady a zorganizovanie posedenia na našej svadbe. Všetko bolo v poriadku a boli sme veľmi spokojní.“

august 2012, Pavol Starinský s manželkou


''V prevádzke Šariš Parku sme prežili našu svadobnú oslavu a s celkovým priebehom sme boli nadmieru spokojní. Od veľmi profesionálneho prístupu so silne prozákazníckym vedením prevádzky v príprave, cez samotný priebeh gastronomických lahôdok vo vonkajšom stane, premenenom na romantickú svadobnú sieň, ktorý bol perfektnou alternatívou letného obdobia, až po naozaj srdečný prístup personálu, vytrvalo usmievajúceho sa do skorých ranných hodín. Rovnako aj všetci naši hostia, v početnom množstve ubytovaní v tomto príjemnom penzióne, vyjadrili absolútnu spokojnosť s časom stráveným v krásnom vidieckom prostredí. Vrelo odporúčame všetkým, ktorých naozaj bolí hlava, kde tento krásny deň stráviť."

jún 2011, Peter a Katarína Starinskí


„Pre svadbu v ŠARIŠ PARKu sme sa rozhodli vďaka jeho príjemnému prostrediu v štýle slovenského salaša, možnosti parkovania a ubytovania v dreveniciach, jeho polohe mimo mesta, tak trochu v prírode, čo vyhovovalo deťom, ako aj dospelým. Menu a kuchyňa, ubytovanie doplnili našu spokojnosť. ŠARIŠ PARK môžeme preto len odporučiť.“

október 2010, Martina a Pavol Hurtukovci