Priestory

Reštaurácia a Terasa

wilu_priestory-01

Vašu svadobnú hostinu Vám pripravíme v priestoroch reštaurácie s kapacitou 65 osôb. K dispozícii Vám budú aj priestory Veľkého salónika na tanečný parket a Malého salónika na váš proviant alebo na teplé pulty, v salónikoch sa nachádzajú chladničky na uskladnenie Vašich zákuskov. Tento priestor je vhodný aj na fotenie s vlastnými rekvizitami. Usporiadanie stolov v reštaurácii prispôsobíme počtu osôb a Vašim požiadavkám.

Bola Vašim snom vždy veľká svadba? Pokiaľ chcete pozvať viac svadobných hostí, kombináciou Terasy a Reštaurácie /tanečný parket/ pre Vás zabezpečíme priestor do 120 osôb.

Rozloženie stolov na Terase verzia 1 (pdf)
Rozloženie stolov na Terase verzia 2 (pdf)
Rozloženie stolov v Reštaurácii (pdf)


Fotografie svadby v Reštaurácii…


…a na Terase


Party stan

Ak túžite po netradičnej svadbe, ponúkame Vám svadbu v štýle „Garden party“ v Party stane. Súčasťou je okrem sály s drevenou podlahou odkladací priestor s chladničkami, samostatné toalety a krytá dláždená terasa. Vedľa stanu je veľká trávnatá plocha s amfiteátrom, kde Vám radi poskytneme priestor na svadobný obrad. Kapacita Party stanu je do 150 osôb.

Rozloženie stolov v Party stane verzia 1 (pdf)
Rozloženie stolov v Party stane verzia 2 (pdf)
Rozloženie stolov v Party stane verzia 3 (pdf)
Rozloženie stolov v Party stane verzia 4 (pdf)
Rozloženie stolov v Party stane verzia 5 (pdf)


Svadby v Party stane…


Koliba

Koliba je samostatne stojaca 2-poschodová budova s tradičným exteriérom ľudovej chalupy a dreveným interiérom na 2 poschodiach. Priestor je vhodný pre malé svadby so sedením na prízemí do 30 osôb. Stôl pre večerných gratulantov Vám pripravíme na poschodí, môže slúžiť aj ako tanečný parket. Kapacita poschodia je 20 osôb.
Servis v Kolibe funguje cez vnútornú telefónnu linku, takže počas vašej svadobnej hostiny máte zaručené súkromie. Súčasťou Koliby je krbová piecka a toalety pre hostí.

Rozloženie stolov v Kolibe (pdf)


Svadby v romantickej Kolibe